Novinky / buďte stále v obraze

NM - Kika  - Paríž Neviete čo si obuť ku kvietkovaným šatám? Hoďte ich do smetiaka! Maroš Kočišík a jeho praktická rada, tentokrát pre maniačku Kristínu.
NM - Nikola Kočišík varuje: Legíny nie sú na každú postavu, radšej si daj asymetrickú sukňu! Kritika konkurencie v Nákupných maniačkach niekedy neobstojí.
NM - Kika - Talk to my Hand Zmätená Kika a Marošove parížske “ops”! Aj takto vyzerá slovenská verzia frázy: Hovor s mojou rukou, lebo tvár sa s tebou nerozpráva!
NM - Izabela Nákupné maniačky nešetrili chválou: Ten dáždnik si „vychytala“! Prvá tohto týždňová maniačka nastavila laťku vysoko.
NM - finále - Katkin plač Rozcítená maniačka Katka: Rodičia budú na mňa pyšní! 27-ročnú manažérku polovičná výhra celkom vzala.
NM - finále - Nikol Slzy a dravá rivalita: Boj o titul Nákupnej maniačky bol naozaj drsný Maniačkou týždňa sa stala 16-ročná Nikol Pútiková.
Nákupné maniačky - letná romantika - Daniela Rozčarovaná maniačka Daniela o súperkách: Vôbec to nepochopili! Za svoj súťažný outfit si vyslúžila chabých 8 bodov.
NM - lajblík Zdá sa vám váš šatník málo sexi? Investujte do “lajblíku”! Aj tá najprúdernejšia maniačka, sa v ňom zmení na dračicu.
NM -Katarína Katarína, Katarína, čo tie “fliaky” na blúzke? Tak originálny doplnok sa na dáme veru len tak nevidí…